Bob Budowniczy i jego ciężarówka

Któż z nas choć raz nie oglądał Boba Budowniczego w akcji, wraz ze swoimi przyjaciółmi? Ta ponadczasowa bajka doczekała się odświeżonej wersji, by dzisiaj zabawiać nasze dzieci tak jak nas przed laty. Nic dziwnego, że zabawki związane z tą marką wciąż podbijają rynek.

Bob Budowniczy i jego ciężarówka Fisher-Price

bob budowniczy - ciężarówka marki fisher-priceW bajce o bobie budowniczym jest cała masa najróżniejszych samochodów ciężarowych, czy też koparek. To właśnie takie zabawki sytuowane tą marką sprzedają się najlepiej. Kto bowiem nie chciałbym swojego własnego samochodu pomocniczego, który pomagałby dzieciom w sprzątaniu? Teraźniejsze wersje tych zabawek nie dość, że zabawiają dzieci, to jeszcze je uczą. Są uznawane za jedne z najlepszych interaktywnych zabawek edukacyjnych dla dzieci. Zabawka bob budowniczy – ciężarówka marki fisher-price to produkt który, nie tylko wywoła wielki uśmiech na twarzy dziecka, ale pomoże mu w rozwijaniu się. W dodatku w bardzo dobrej cenie jak na funkcje, które posiada. Jest to niesamowity produkt, przeznaczony dla najmłodszych, który w domyśle producenta ma wprowadzić dziecko w świat liczb, kształtów i kolorów, a to wszystko przy pomocy specjalnie dopasowanych dźwięków, piosenek oraz edukacyjnych wypowiedzi, które wybrzmią, gdy tylko zostanie naciśnięty odpowiedni przycisk. Rozwija również sprawność ruchową niemowlaka. Specjalne lekkie, niczym niewypełnione bryłki, które trzeba dopasować kształtem do odpowiedniej formy, które dziecko robi na siedząco, przez raczkowanie z popychaniem pojazdu, aż po chodzenie i ciągnięcie go za sobą. Nie mogę pominąć również kwestii tego, jak ta zabawka rozwija umiejętność myślenia i kojarzenia u najmłodszych. Poprzez sortowanie, w którego czasie dziecko próbuje dopasować kolorowe bryłki do otworów o odpowiednim kształcie, świetnie rozwija rozpoznawanie i klasyfikowanie różnych elementów. Zabawka wydaje ponad 50 dźwięków, które pomogą dziecku w rozwijaniu wyżej wymienionych czynności. Moim zdaniem jest to świetny produkt dla maluszków, które skończyły już 6 miesięcy. Myślę, że wielokolorowa, dopasowana do małych rączek, ciężarówka, sprawi im dużo radości, a także pomoże rodzicom w rozwijaniu swojej pociechy w odpowiednim tempie.

Sama zabawka oczywiście nie ma bezpośredniego powiązania z bajką o sławnym robotniczym Bobie, ale myślę, że tak długo, jak jest koparką, dzieciaki nie będą się przejmować tym faktem, zwłaszcza w tak młodym wieku. Jest to produkt wysokiej jakości, bezpieczny i w 100% dopasowany do tempa rozwijania się naszych najmłodszych.