Wraz z bratem ponad roku temu otworzyliśmy rodzinną restaurację, co było zaskoczeniem dla wielu osób z naszej rodziny. Stwierdziliśmy, że skoro minęło piętnaście miesięcy to nie jest tak źle, jak inni zakładali. Cieszyliśmy się popularnością nawet w Gdyni, ale stwierdziliśmy, że większe banery reklamowe nam nie zaszkodzą.

Jaki druk wybrać do bilbordów?

drukowanie uv gdyniaSama zaproponowałam Maciejowi, że zajmę się tym tematem. W weekend poświęciłam wiele czasu, żeby przeszukać internet w poszukiwaniu odpowiedniej metody druku, która spełni naszej oczekiwanie. Udało się dowiedzieć, że jedną z najlepszych i skutecznych metod jest drukowanie uv Gdynia jest moim miastem rodzinnym, więc bez problemu udało mi się znaleźć firmę, która się tym zajmuje. Druk uv został doceniony między innymi za jego szeroki zakres zastosowania. Druk ten można stosować na różnym typie materiałów między innymi na szle, plexi, dibondach czy kartonie lub nawet płytach pcv, co według mnie jest jego ogromną zaletą. Większość osób, które nie są z branży reklamowej to nawet nie mają pojęcia, do czego konkretnie służy ten druk ani jak powstaje. Od znajomego dowiedziałam się, że drukowanie uv nie wydziela żadnych szkodliwych zapachów podczas produkowania zamówień, dzięki czemu może znajdować się dosłownie w każdym miejscu, chociażby na korytarzu w pięciogwiazdkowym hotelu. Oczywiście żartowałam z tym miejscem, aczkolwiek chodziło mi, że dzięki temu jest bardziej dostępny i przede wszystkim bezpieczny dla ludzi. Drukowanie uv wydawało się być dla nas idealnym rozwiązaniem zwłaszcza, że planowaliśmy reklamę restauracji zamieścić na budynku. Jak wiadomo druk uv jest odporny na warunki atmosferyczne, co wbrew pozorom jest bardzo ważne w moim zamówieniu. Druk uv ma jeszcze inne zalety takie, jak wyrazistość kolorów czy trwałość. Druk uv na szczęście nie wymaga suszenia, więc dzięki temu klient nie musi czekać długo na zamówienie. Myślę, że to ogromny postęp w dziedzinie jaką jest druk. Poza tym dowiedziałam się również, że niestandardowe pomysły można tutaj wykonać, więc jak widzicie nie ma co się bać i pytać, a nóż się uda.

Ceny druku uv jest oczywiście zależna od miasta, wymiarów, które nas interesują czy też materiału, na którym chcielibyśmy wykonać bilbord czy reklamę. Jednak osobiście uważam, że drukowanie uv jest jedną z najbardziej przydatnych druków. Bardzo ważną informacją w tym przypadku jest to, że spełnia bezpieczeństwo podczas pracy osób, które się tym zajmują. Nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje, co jest niezwykle ważne.