O przydatności notesów w przestrzeni biurowej nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jest to akcesorium, które swoje zastosowanie znajduje w przypadku wielu różnych sytuacji, mających miejsce zarówno w biurze, jak i poza nim, kiedy wykonujemy, tzw. pracę w terenie. Notes jest jednocześnie akcesorium, które odpowiednio wykonane może stanowić materiał promocyjny naszej firmy, wzmacniający jej wizerunek i wspierający jej pozycję na rynku wśród klientów i kontrahentów.

Wykonanie notesów z gumką

notesy dla firm z gumkąWśród notesów, które produkowane są z myślą o firmach, znajdziemy produkty, które cechują się różnymi formatami. Na rynku znajdziemy notesy produkowane w miękkich i twardych oprawach, które mogą charakteryzować się różną liczebnością stron. Same strony mogą być wykonane z uwzględnieniem kratek, linii lub mogą być to puste strony. O wszystkich tych aspektach decyduje przedsiębiorca, podejmując decyzję jakiego typu notesy chce zamówić dla swojej firmy i jak duże ma być to zamówienie. Największą popularnością cieszą się notesy dla firm z gumką. Najczęściej wybieranym typem notesów są notesy z gumką, które charakteryzują się twardą oprawą i formatem a5. Liczba stron, które znajdą się w notesie jest kwestią umowną i zależną od potrzeb każdego przedsiębiorcy. Najczęściej wybieranym wariantem jest opcja, gdzie do dyspozycji mamy dziewięćdziesiąt sześć stron. Notes z gumką cieszy się dużą popularnością, ponieważ dzięki gumce możemy zamknąć notes i zabezpieczyć wszystkie kartki, które włożyliśmy pomiędzy jego strony, nie martwiąc się, że podczas transportowania notesu, pogubimy je, tracąc tym samym cenne informacje. Firmy, które produkują notesy dla firm, dają nam możliwość ich personalizowania poprzez opcję nadrukowania logotypu na okładce notesu, a także na poszczególnych stronach. Oczywiście, w takim przypadku koszt produkcji wzrasta, jednak dzięki tej praktyce otrzymujemy nie tylko akcesorium o dużej użyteczności, ale również cechujące się wartością promocyjną dla firmy. Tego typu notes pozwoli bowiem na kreowanie spójnego wizerunku firmy wśród pracowników, którzy reprezentują ją w różny sposób w otoczeniu zewnętrznym przedsiębiorstwa.

Notesy produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możliwe jest dobranie takiego koloru notesu, który jest powiązany z kolorami wykorzystanymi w identyfikacji wizualnej naszej firmy. Nadruki, które wykonywane są na okładce lub na stronach notesu wykonywane są zawsze przy wykorzystaniu zasady kontrastu, by były widoczne i wyraźne.

Kategorie: Reklama