Powszechnie znany wszystkim zapalonym kolarzom szlak rowerowy o nazwie Green Velo prowadzi przez kilka województw. Osoby podróżujące swoimi jednośladami mają szanse na przeżycie wspaniałej przygody. Twórcy tego szlaku turystycznego przekonują, że podróżujący rowerzyści zwiedzą malownicze miejsca Wschodniej Polski oraz będą mogli liczyć na tani nocleg o wyżywienie. Szlak został stworzony dzięki funduszom europejskim.

Podróżując szlakiem Green Velo, skorzystamy z pokojów

pokoje green veloPowszechnie wiadomo, że turystyczne szlaki rowerowe prowadzące przez różne zakątki Polski cieszą się sporą popularnością wśród rowerzystów. Na duże uznanie zasługują autorzy Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Dzięki ich staraniom dziś już można stwierdzić, że turystyka rowerowa w Polsce zrobiła milowy krok do przodu. Nie można również zapominać o tym, że budowa szlaku była możliwa dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Szlak prowadzi przez najbardziej urodziwe zakątki Wschodniej Polski, od północy aż na południe. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystko zostało doskonale zorganizowane. Rowerowi turyści mogą po drodze odpocząć w pensjonatach lub hotelach i mają szansę na nocleg w komfortowych warunkach. Mogą również smacznie zjeść. Pokoje Green Velo można tanio wynająć na jedną dobę lub kilka dni. Nie ulega wątpliwości, że turyści mają szansę zakochać się we Wschodniej Polsce. Jak zatem widać, Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo spełnił swoje główne zadanie, czyli przyczynił się do zwiększenia atrakcyjności województw Wschodniej Polski. Można stwierdzić, że dzięki większej ilości turystów podczas sezonu województwa położone wschodzie mogą liczyć na znaczące ożywienie gospodarcze. Nie ulega wątpliwości, że przyczyni się to do optymalnego rozwoju Wschodniej Polski. Na uwagę zasługuje również fakt, że trasa Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo została naprawdę dobrze przemyślana. Dużą popularnością cieszą się polskie parki narodowe, które zachwycają bogactwem skarbów przyrody. Właściciele hoteli oraz pensjonatów położonych na trasie Green Velo nie muszą już narzekać na brak klientów.

Zapaleni rowerzyści, którzy lubią długie wyprawy po całej Polsce z całą pewnością nie przejdą obojętnie obok możliwości skorzystania ze szlaku rowerowego Green Velo. Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo jest odpowiednio oznakowany, a rowerzyści podróżujący wytyczoną trasą mogą korzystać z bezpłatnych parkingów rowerowych oraz ścieżek rowerowych. Nie ulega wątpliwości, że kolarzy czeka niezapomniane przeżycie.

Kategorie: Usługi