Szkoda, że nie jesteśmy idealni, zawsze znajdzie się jakiś defekt u każdego. Gdybym mogła sobie wybierać co bym w sobie zmieniła, to lista byłaby spora. Z takich upiększających rzeczy to chętnie powiększyłabym sobie usta i wykonała brwi metodą cienia. Poza tym, wybrałabym się na jakieś ujędrnianie ciała, które już trochę straciło jędrność w ostatnim czasie. Nie wiem jak to się stało, ale przestałam czuć się atrakcyjnie.

Usuwamy podwójny podbródek

skuteczne usuwanie podwójnego podbródkaJednak takim największym problemem który mnie dotykał, był mój okropny podbródek. Skóra mi tam zwisała, wyglądało, jakbym miała dwa. Takie podbródki kojarzą mi się z grubszymi osobami, a ja nie byłam otyła. Próbowałam nawet schudnąć, jednak gdy zgubiłam kilka kilogramów to problem i tak istniał. Moja przyjaciółka widziała, jakie to dla mnie uciążliwe, jak bardzo się męczę. Dlatego na moje urodziny wręczyła mi voucher na skuteczne usuwanie podwójnego podbródka w jednym z najlepszych salonów w mieście. Poszła kiedyś do gabinetu i zapytała, czy jest możliwość wykupienia zabiegu dla kogoś. Okazało się, że jest to bardzo często wykonywane i nawet mają specjalne opakowania prezentowe na vouchery. Kiedy otworzyłam pudełko z prezentem i zobaczyłam kopertę to przyznam, że nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Nie myślałam, że wykupi mi zabieg o którym marzyłam. Niezwłocznie zapisałam się do gabinetu kosmetycznego. Za kilka dni mogłam już odbyć swój zabieg. Polegał na tym, że trzeba było rozbić tłuszcz i sprawić, że skóra na nowo stanie się jędrna i napięta. Taki zabieg musi być powtarzany kilkukrotnie, ponieważ sesja kilku zabiegów jest w stanie zapewnić trwałe efekty. Cieszyłam się, gdy mogłam wybrać się do salonu. Od bardzo dawna nie robiłam nic ze swoim ciałem. Czułam się nieatrakcyjnie i w końcu miałam okazje to zmienić. Po trzech sesjach zyskałam piękną brodę o której marzyłam. Wiedziałam, że cierpliwość popłaca i nastawiłam się nawet na kilka sesji więcej. Jednak spokojnie wystarczyły trzy i przyniosły zamierzone rezultaty.

Jestem dumna, że mam przyjaciółkę, która myśli o moich potrzebach i stara się mi pomóc jak może. Kto inny wykupiłby mi takie zabiegi. Mąż pomyślałby, że przesadzam. Każdy kompleks powinno się leczyć, ponieważ przez nie człowiek źle się czuje we własnym ciele. Rzutuje na różne sfery życia. Jest mniej wydajny w pracy, nie chce spotykać się z przyjaciółkami, kłóci się ze swoją rodziną. Wiedziałam, że gdyby nie ten zabieg, to te problemy dalej by mnie dotyczyły. Z usunięciem brody zyskałam znacznie więcej.