Niedrogie usługi dentystyczne

Od zawsze bałam się wizyt u dentysty. Już jako dziecko wiedziałam, że wizyta u tego lekarza nie będzie dla mnie niczym przyjemnym. Co więcej, jak dorosłam i zaczęłam sama ponosić koszty tego typu usług, byłam już zupełnie zniechęcona. Na szczęście udało mi się znaleźć dentystę, który nie tylko robi dobrze, solidnie i doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest znieczulenie, ale również oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Teraz cykliczne wizyty przestały być stałym koszmarem.

Niedrogi i skuteczny stomatolog

dentysta brzezinyMuszę przyznać, że jeżeli chodzi o dentystę, to długo zachowywałam się jak dziecko. Kiedyś, gdy ząb bolał mnie już na tyle, że nie byłam w stanie wytrzymać, zwierzyłam się ze swoich rozterek swojej koleżance. Ta zasugerowała mi, że może w takim razie powinnam zmienić stomatologa. Jak się okazuje, jeżeli poszukiwany jest dentysta brzeziny oferują dosyć dużo rozwiązań. Koleżanka poleciła mi dentystę, do którego sama chodzi i muszę przyznać, że teraz jestem bardzo zadowolona. Już po samym wejściu do gabinetu moje wątpliwości się rozwiały. Dentysta okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, który roztaczał wokół siebie aurę spokoju. Wpłynęło to również na mnie, bo zaczęłam się powoli odprężać. Gdy dokonał inspekcji moich zębów, pokrótce wyjaśnił mi co jest do zrobienia. Byłam świadoma, że wyjdę z przynajmniej jedną nową plombą, więc nie było to dla mnie żadnym zaskoczeniem. Okazało się, że sam zasugerował mi znieczulenie, bo przyznałam w rozmowie, że kiepsko znoszę ból tego rodzaju. Znieczulenie było miejscowe, zadziałało bardzo szybko i w dodatku skutecznie, bo chyba po raz pierwszy podczas wizyty nie czułam żadnego bólu. Gdy zakończyło się borowanie byłam zaskoczona, że już po wszystkim. Obejrzałam w lustrze swoje zęby i faktycznie, po brzydkiej dziurze nie było nawet śladu. Trochę się zaniepokoiłam, gdy przyszło do uregulowania należności, jednak tutaj po raz kolejny pojawiło się miłe zaskoczenie. Usługa była nie tylko bardzo dobra, ale również kosztowała zdecydowanie mniej, niż się spodziewałam.

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zmianę dentysty. Teraz wizyty przestały być traumą, plomby są bardzo solidne i nie wypadają, a ja nie muszę za każdym razem znosić nieprzyjemności związanych z borowaniem. Co więcej, dużym atutem jest stosunkowo niska cena usług. Uważam, że to była doskonała decyzja i cieszę się, że koleżanka poleciła mi usługi tak doskonałego stomatologa. Jestem przekonana, że gdy znów popsuje mi się ząb, bez wahania do niego wrócę.