Pomysły na niezapomniane imprezy integracyjne

Od ponad piętnastu lat pracuj w szeroko rozumianej branży rozrywkowej związanej z organizacją różnego rodzaju eventów. Od kilku lat jestem zatrudniony w firmie, która zajmuje się przede wszystkim obsługą oraz organizacją imprez integracyjnych dla przedsiębiorstw z Wielkopolski. Muszę przyznać, że ta praca daje mi naprawdę dużo satysfakcji chociaż czasem trafiają się wybitnie pasywne grupy, które za nic nie chcą się zaangażować w jakiekolwiek zabawy.

Niezapomniana impreza firmowa w Wielkopolsce

najlepsza impreza integracyjna w wielkopolsceNa szczęście w zdecydowanej większości pracownicy podczas wyjazdów zorganizowanych przez pracodawców są nastawienie na rozrywkę i chętnie angażują się w przygotowane przez moją firmę atrakcje. Szczególnie pozytywnie kojarzę jeden projekt z zeszłego roku, kiedy odbyła się chyba najlepsza impreza integracyjna w wielkopolsce tamtego sezonu. Pamiętam, że tamtego dnia wszystko odbywało się normalnie i nic nie zapowiadało tego, że ten dzień będzie wyjątkowy. Wyszło jednak naprawdę świetnie przede wszystkim dzięki olbrzymiej kreatywności pracowników spółki, dla której organizowany była ta impreza. Nasz klient podszedł wtedy do sprawy bardzo praktycznie i chciał połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego przewidziano dwa rodzaje atrakcji: warsztaty filmowe, na których miało powstać kilka krótkich filmików z udziałem pracowników klienta oraz część fotograficzna, podczas której miały być wykonane zdjęcia, z których miał zostać przygotowany kalendarz firmowy na kolejny rok kalendarzowy. Tematem przewodnim była kultura indiańska, a nasza firma zapewniła odpowiednie rekwizyty i charakteryzację pracownikom klienta. Wszyscy bardzo mocno zaangażowali się w projekt, a ponieważ klient zatrudniał zarówno młodszych, jak i starszych to dzięki odpowiedniemu podziałowi ról odgrywane scenki wyszły naprawdę fantastycznie i przez cały czas trwania warsztatów wszyscy wprost pękali ze śmiechu. W części fotograficznej okazało się, że to sami pracownicy podsuwali nam pomysły, dzięki czemu na zdjęciach znaleźli się wszyscy uczestnicy imprezy, których zdjęcia miały pojawić się w tym miesiącu, kiedy przypadały ich urodziny.

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pracowników naszego klienta nasza praca tamtego dnia była bardzo przyjemna i przyniosła fantastyczny efekt, który często wykorzystujemy do dziś w materiałach reklamowych naszej firmy. Nasz klient również był bardzo zadowolony z osiągniętego efektu i już na początku roku zarezerwował termin na jesienną imprezę integracyjną, na której ma powstać kolejny kalendarz.