Profesjonalna stylizacja paznokci

Bardzo wiele kobiet marzy o długich i mocnych paznokciach. One jednak nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Bardzo wiele osób narzeka na to, że paznokcie są łamliwe, mają nierówną lub porowatą płytkę albo się rozdwajają. Nie da się również sprawić, aby w ciągu tygodnia urosły kilka milimetrów. Na krótkich paznokciach nie da się namalować ciekawych wzorów, a intensywne kolory sprawiają, że paznokcie wyglądają na jeszcze krótsze, niż są w rzeczywistości. Wiele kobiet poszukuje specjalistek, które potrafią paznokcie nie tylko przedłużać, ale także wykonywać na nich ciekawe wzory.

Kto wykonuje stylizację paznokci?

stylizacja paznokciBardzo wiele osób pamięta te czasy, gdy nie było zbyt wielu produktów do stylizowania paznokci. Lakiery nie były zbyt trwałe i nie miały aż tak wielu kolorów. Metody przedłużania również nie były zbyt trwałe i często powodowały uszkodzenie płytki paznokcia. W dzisiejszych czasach stosuje się inne metody i używa się dużo bardziej przyjaznych preparatów. Stylizacja paznokci u profesjonalnej kosmetyczki jest bardzo popularna. Dobre specjalistki potrafią przedłużać paznokcie nie powodując ich osłabienia czy uszkodzenia. Potrafią również malować fantazyjne wzory, które dodają paznokciom atrakcyjności. Bardzo często używa się lakierów hybrydowych, które odznaczają się bardzo dużą trwałością. Utrzymują się nawet kilka tygodni, a ich kolor jest przez cały czas bardzo intensywny. Takimi lakierami można przedłużać paznokcie, a także nadawać ich zakończeniom wybrany kształt. Kosmetyczka przed rozpoczęciem stylizacji, zajmuje się usuwaniem skórek oraz wykonuje masaż dłoni specjalnymi olejkami, które nadają skórze miękkości. Poleruje również płytkę paznokci, aby lakier dobrze przywierał. Każda kobieta będzie mogła wybrać idealną dla siebie długość i wzór. Wiele osób wybiera stonowane kolory. Co kilka tygodni możemy dokonywać całkowitej zmiany stylizacji na paznokciach, dzięki temu nie będziemy odczuwać monotonii. Dłonie staną się piękne i zadbane, a paznokcie będą dodawać im uroku.

Każdego dnia wiele kobiet zastanawia się nad tym, co zrobić, aby paznokcie stały się długie i piękne. Czekanie na to, aż urosną, nie zawsze jest możliwe. Najczęściej zdarza się tak, że gdy osiągnąć optymalną długość, jeden z nich łamie się i burzy doskonałą kompozycję. Coraz więcej kobiet wybiera rozwiązanie, które jest nie tylko szybkie, ale i komfortowe. Bardzo wiele kosmetyczek potrafi świetnie stylizować paznokcie. Używają nowoczesnych lakierów, które służą nie tylko do malowania, ale i przedłużania paznokci. Nie powodują uszkodzenia płytki i są bardzo wytrzymałe.