Skuteczne usuwanie owłosienia laserem

Niemalże w całości nasze ciało jest pokryte włoskami różnej długości, które pełnią różną rolę. Jednak w niektórych miejscach są one całkowicie zbędne, a nawet postrzegane jako brak higieny. Z pewnością nieestetycznie wyglądają kobiece nogi, na których znajdują się widoczne czarne włoski. Jednak ich usunięcie nie jest takie proste, bo większość metod nie gwarantuje uzyskania stałego efektu. Obecnie znana jest tylko jedna metoda, która pozwala na osiągnięcie trwałych efektów.

Jak przebiega depilowanie owłosienia laserem?

laserowe usuwanie owłosienia łódźNa rynku znajdziemy wiele metod pozwalających na usuwanie zbędnego owłosienia i mają one mocno zróżnicowaną cenę. Najtańsze jest golenie skóry jednorazową maszynką, którą kupimy niemalże w każdej drogerii i sklepie kosmetycznym. Jest ona skuteczna, ale tylko na chwilę, ponieważ po około dwunastu godzinach, na powierzchni skóry pojawiają się nowe włoski. Nieco lepszą metodą jest używanie wosku na ciepło lub na zimno, ale jest to bolesny sposób. Można również depilować włosy elektrycznym depilatorem i cieszyć się gładką skórą nawet przez kilka tygodni. Jednak naprawdę skuteczne jest jedynie laserowe usuwanie owłosienia Łódź jest miastem, w którym działa bardzo dużo salonów oferujących takie zabiegi. Depilacja laserem jest całkowicie bezbolesna i bezpieczne, więc niemalże każdy klient może z niej skorzystać. Jedynie osoby z ustalonymi przeciwwskazaniami powinny zrezygnować z tej metody. Zabieg depilacji trwa od dwudziestu do czterdziestu minut i polega na dokładnym naświetleniu wiązką lasera powierzchni skóry. Ponieważ laser wypala włoski i cebulki włosów, to na zabieg trzeba przyjść z ogoloną skórą. W taki sposób można depilować nogi, okolice bikini, pachy czy ręce. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu, należy wykonać od siedmiu do dziesięciu zabiegów w tym samym miejscu, ponieważ włoski rosną w odmiennym tempie. Naświetlanie laserem wykonuje się w określonych odstępach kilkutygodniowych, więc najczęściej końcowy efekt jest widoczny dopiero po około dwunastu miesiącach.

Na depilację przy użyciu lasera, decydują się kobiety w każdym wieku. Jest to dla nich bardzo duża wygoda, ponieważ mogą raz na zawsze zapomnieć o depilacji. Obecnie jest to jedyna metoda, dająca gwarancję gładkiej skóry przez wiele lat, więc to kusząca oferta, pomimo, że depilacja nie jest tania. Za jeden zabieg trzeba zapłacić od dwustu do nawet ośmiuset złotych, a naświetleń należy wykonać przynajmniej siedem – dziesięć w określonym odstępie czasu. Najwięcej kobiet w taki sposób depiluje nogi.