Stylowa ochrona dla laptopa

Jakiś czas temu, postanowiłam sobie zakupić nowy laptop. Nie ukrywam, że był to ciężki wybór. Potrzebowałam czegoś lekkiego aby łatwo było mi go przenosić a zarazem czegoś co będzie dobrze i szybko działać oraz będzie miało odpowiednią grafikę. Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na jeden z modeli makbooka. Uznałam, że jest ładny zgrabny i posiada wszystkie niezbędne rzczy, które były dla mnie najważniejsze. 

Wyszukane etui na macbooka

stylowe etui macbook pro 13Jednak jak wiadomo nie jest to jedna z najtańszych marek jeśli chodzi o laptopy. Uznałam, że muszę zatem zadbać o jego ochronę przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Zaczęłam szukać różnego rodzaju pokrowców i natknęłam się w sieci na różne bardzo stylowe etui MacBook Pro 13. Rodzai jest wiele, są na przykład dostępne pokrowce przypominające torbę na laptopa, która ma za zadanie chronić laprop w czasie podróży. Na rynku są dostępne również nakładki na makbooki. Chronią one obudowę podczas korzystania z laptopa przed zarysowaniem, czy zalaniem. Wsztstkie te rodzaje etui są dostępne w wielu kolorach, z nadrukami także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mi bardziej zależało na tym aby mój laptop był chroniony podczas pracy dlatego zdecydowałam się na zakup nakładki na obudowę a dodatkowo przezroczysty plastik chroniący ekran. Ważne dla mnie było, aby ta nakładka była wykona z materiałów wysokiej jakość, abym nie musiała się martwić, że zaraz się zniszczy lub nie będzie w 100% chroniła moge sprzętu. Na szczęście okazało się, że są one zbudowane z wytrzymałego twardego plastiku lub elastycznego silikonu. Po zapoznaniu się z opisem produktu, nadszedł czas na wybór wzoru. Nie ukrywam, że był to bardzo trudny wybór ponieważ wzorów, kolorów i przeróżnych nadruków jest mnóstwo. Są nawet takie pokryte futerkiem. Po przejrzeniu kilku stron udało mi się wybrać to odpowiednie z firmowego sklepu mojego sprzętu. Pozostało mi już tylko czekać aż moje zamówienie dotrze do mnie do domu.

Kiedy odebrałam etui miałam nadzieję, że nie będzie odbiegało wyglądem od zdjęcia i na całe szczęście tak też było. Od razu zabrałam się za montaż nakładki na moim laptopie i pasowało idealnie. Muszę szczerze powiedzieć, że nakładka na makbooka sprawdza się idealnie. Nie muszę się martwić, że niechcący zostanie przeze mnie porysowany czy ubrudzony. Z czystym sumieniem mogę polecić etui każdemu posiadaczowi laptopów tej firmy. Będziecie mieli pewność, że nic strasznego czy to z winny użytkownika czy też całkiem przypadkiem nie spotka waszego sprzętu.