Miałem naprawdę sporo elementów dekoracyjnych we własnym mieszkaniu i stwierdziłem z czasem, że może warto będzie pójść w jakieś rzeczy typu retro, które teraz są bardzo modne. To wymagało ode mnie jednak przejrzenia wszystkich elementów jakie mam w mieszkaniu i po prostu schowania tego, co nie do końca się nadaje. Wszystko musiało tutaj bardzo dobrze pasować i na pewno będzie to się wiązało z wydaniem jakichś pieniędzy.

Lustro retro – dobrze wydane pieniądze

stylowe lustro w postarzanej ramieStylowe lustra do mieszkania na pewno muszą prezentować się bardzo dobrze. Prowadziłem raczej otwarty dom, co sprawia, że faktycznie musiałem postawić na naprawdę wysoki poziom różnorodnych dodatków. Najbardziej chyba zależało mi na tym, aby lustro było dość duże i solidne, najlepiej też z drewnianym obiciem. Biorąc pod uwagę różnorodne lustra jakie miałem dostępne w sklepach faktycznie wiedziałem, że będzie potrzebne też sprawdzenie jak wyglądają inne produkty. W końcu całe moje mieszkanie musiało być bardzo dobrze zorganizowane. Nie mogłem pozwolić sobie na to, że jak przyjdą goście to faktycznie nie będzie tutaj nic do siebie pasować. Wybierając stylowe lustro w postarzanej ramie warto jest zdecydować się na naprawdę dobrą jakość. Nie chciałem zamawiać czegoś takiego przez internet, gdyż nie sądziłem, że lustro dojechałoby w jednym kawałku, dlatego musiałem po prostu przejść się do pewnego sklepu z retro rzeczami. Okazało się, że pracownik tego sklepu sprowadza wszystko z zagranicy, a tam wiadomo taki styl jest bardzo popularny. Zwłaszcza na zachodzie, w Europie, wielu właścicieli mieszkań i domów stawia na takie dodatki. Na pewno jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyglądają bardzo ładne lustra to faktycznie spotykaliście się z różnymi modelami. Ja sam jak zacząłem wybierać odpowiednie lustro dla siebie widziałem nowoczesne lustra, te bardziej designerskie i modne, ale co najważniejsze widziałem lustra w stylu retro. Takie właśnie mnie najbardziej interesowały, może dlatego, że miały swój klimat.

Podsumowując to, o czym pisałem pod kątem luster wiem, że nie każdemu taki styl bedzie odpowiadał. Myśląc o tym, co liczy się w mieszkaniu to na pewno kompletność dodatków. Jeśli na przykład macie mieszkanie w stylu skandynawskim, to będziecie musieli lustra również szukać bardziej nowoczesnych. Jeśli z kolei zawsze ciekawił was styl kolonialny, to tutaj macie do dyspozycji naprawdę wiele ciekawych luster, które będą prezentować się bardzo dobrze. Cena za ładne lustro może wynosić nawet kilka tysięcy.

Kategorie: Wnętrza