Firmy umożliwiające nam nadrukowanie własnej grafiki lub napisu na konkretnej części garderoby, zyskały sobie ostatnimi laty naprawdę wielu klientów. Dzięki temu, że stały się tak popularne, dzisiaj możemy zamówić sobie koszulkę lub bluzę za naprawdę niewielką cenę. Z takich firm korzystają często zarówno prywatne osoby, jak i inne firmy.

Świetnej jakości nadruk na bluzie

bluzy z nadrukiem cenaKiedy pojawiły się pierwsze bluzy i koszulki ze śmiesznymi nadrukami były one wówczas bardzo słabo dostępne i trzeba było naprawdę się solidnie naszukać, aby takową znaleźć. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłam koleżankę w takiej bluzie. Bardzo mi się ona spodobała, jednak koleżanka kupiła ją na drugim końcu Polski, kiedy była na wakacjach. Parę lat później takie bluzy i koszulki stały się nieco bardziej popularne i można je było kupić na bazarach lub w specjalnych sklepach ze śmiesznymi rzeczami. Wiadomo jednak, że były to już gotowe nadruki. U niektórych fotografów pojawiała się opcja z możliwością dodania swojego własnego napisu na koszulkę, ale jakość nie była aż tak dobra. Teraz z kolei w każdej chwili możemy kupić sobie koszulki lub bluzy z nadrukiem cena takich bluz jest często uwarunkowana wielkością nadruku, ale wciąż jest znacznie niższa niż w przypadku, gdybyśmy kupowali bluzę w jakimś dobrym i markowym sklepie. Tymczasem ich jakość w niczym nie odstaje od właśnie takich droższych sklepów. Kilka lat temu brałam z koleżankami udział w konkursie tanecznym. Miałyśmy wówczas swój własny zespół i nawet stworzyłyśmy sobie logo! Tańczyłyśmy głównie do muzyki hip-hopowej, więc pomyślałyśmy, że zakup takich bluz z wielkim nadrukiem naszego loga będzie rewelacyjnym pomysłem i co więcej staniemy się bardziej charakterystyczne na tle innych uczestników konkursu. Jak się okazało rzeczywiście wyróżniałyśmy się z tłumu i praktycznie każdy uczestnik pytał nas, gdzie załatwiłyśmy sobie takie jednakowe bluzy. Nie mogli uwierzyć, że taką bluzę można sobie zamówić w internecie w dosłownie kilka minut.

Z biegiem czasu każda z nas poszła na studia i nasze drogi niestety się rozeszły, jednakże bluzę mam do tej pory, a nadruk na niej nie uległ najmniejszemu uszczerbkowi. Bluza wciąż rewelacyjnie wygląda, nie popruła się, a co więcej puszek w środku wciąż jest milutki dzięki temu, że zawsze piorę ją w programie przeznaczonym dla swetrów. Inne, tanie bluzy również w ten sposób prałam, ale mimo to po jakimś czasie puszek się zbijał i przestawał być taki przyjemny, tymczasem ta bluza wciąż na dobą sprawę wygląda, jak nowa.