Z wykształcenia od ponad dziesięciu lat jestem fotografem, specjalizuję się zwłaszcza w fotografii ślubnej na terenie Bydgoszczy, w której posiadam swoje własne studio fotografii. Oferowane przeze mnie sesje wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko jakością, ale również zastosowaniem nowoczesnych, specjalistycznych sprzętów. Moja firma fotograficzna jako jedna z nielicznych w Bydgoszczy, świadczy m.in. sesje zdjęciowe wykonane za pomocą drona, który umożliwia filmowanie z lotu ptaka. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także niestandardowe, reżyserowane sesje zdjęciowe, które stanowią bardzo unikatową pamiątkę na całe życie.

Współczesna fotografia ślubna – nietypowe rozwiązania

zdjęcia ślubne bydgoszczNa wstępie muszę zaznaczyć, że moje studia oferuje nowożeńcom kilka rozbudowanych pakietów, które oferują różnorodne sesje. W skład pakietu podstawowego, który znajduje się na mojej oficjalnej stronie internetowej – zdjęcia ślubne Bydgoszcz,  wchodzi standardowa sesja w wybranym dowolnie plenerze (najwięcej par decyduje się wówczas na sesje na Wyspie Młyńskiej oraz w Myślęcinku). Coraz większą popularnością cieszą się jednak bardziej rozbudowane pakiety, które oferują m.in. sesje zdjęciowe z perspektywy ptaka (do tego celu używam zaawansowanego technologicznie, w pełni zautomatyzowanego drona) oraz reżyserowane sesje zdjęciowe. Zdjęcia wykonywane za pomocą drona gwarantują niestandardowe, efektowne ujęcia, z wysokości nawet kilkunastu metrów. Warto przy tym podkreślić, że w skład tego typu usługi wchodzi również nakręcenie teledysku ślubnego, który montuje mój montażysta, wzbogacając zmontowany materiał filmowy o wybrane przez parę młodą utwory muzyczne. Sesja z perspektywy ptaka będzie więc nie tylko cieszyć nasze oko niestandardowymi ujęciami, ale również zapewni nam atrakcyjną, audio-wizualną pamiątkę, do której małżeństwa będą mogli często powracać. Bardzo dużym zainteresowaniem ze strony nowożeńców cieszą się także wcześniej wspomniane przeze mnie sesje reżyserowane, które odbywają się w niestandardowych lokalizacjach przy pomocy wykwalifikowanej charakteryzatorki oraz stylistki. Sesje te mogą np. odbywać się w obecności zwierząt (popularne jest zwłaszcza bydgoskie zoo oraz niedawno otwarta papugarnia), ale mogą również nawiązywać do pasji nowożeńców czy też ich zawodów. Bardzo popularne są więc sesje motorowe oraz sesje, które odbywają się np. w biurze, w którym młoda para się zapoznała. Ostatnio robiłem nawet zdjęcia parze, która zdecydowała się wcielić w ulubione postacie komiksowych superbohaterów (posiadali one nawet specjalnie wynajęte do sesji kostiumy).

Oferowane przeze mnie pakiety sesji ślubnych cieszą się dziś sporym zainteresowaniem, zwłaszcza ze strony młodych, kreatywnych osób, którym zależy na nietypowej, unikatowej pamiątce. Warto przy tym podkreślić, że oferowane przeze mnie usługi można nabyć w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach, które nie nadszarpną zbytnio budżetu nowożeńców. Tego typu zdjęcia zagwarantują natomiast pamiątką na całe lata, do której często będzie można z sentymentem powracać.